Спецтариф «Жодного розриву!»

Byadmin

Спецтариф «Жодного розриву!»

Спеціальний тариф подяки від «Opticon» для користувачів нашої мережі, які користувалися послугами понад 1 року без включення «Призупинення послуги інтернет» – звідси і назва «Жодного розриву!» (з Вашого боку).

Доступний спецтариф і для нових користувачів (які підключилися з 1 вересня). Головна умова: тариф працює до першого «Призупинення послуги інтернет», після якого знову включиться тариф «Ланос» До 2 Мбіт/с за 60 грн».

Жодного розриву від OPTICON

Для тих, хто дуже бажає включити даний спецтариф «Жодного розриву», але у яких протягом року були «розриви» в оплаті у вигляді призупинення послуги, є можливість його включити після оплати авансу за місяці, яких бракує до 1 року. Наприклад: в січні місяці 2013 року Ви брали «відпустку» в користуванні нашим інтернетом. Вважаємо: 8 (серпень) -1 (січень) = 7 місяців «без розриву». Значить для включення даного спецтарифу необхідно сплатити наперед авансом до повного року за 12-7 = 5 місяців, тобто 5 * 60 = 300 грн.

Подати заявку на підключення тарифного плану «Жодного розриву» можна натиснувши на кнопку нижче, вказавши в тексті повідомлення Ваш логін користувача Opticon і ключову фразу Жодного розриву (до 5 вересня заявки приймаються ТІЛЬКИ через сайт, після 5 числа замовити послугу також можна буде в офісі або по телефону).